[Świnie] Diagnostyka kliniczna i ultrasonograficzna układu rozrodczego

Autor: dr n. wet. Bartosz Pawliński

Kup płatny dostęp

Cena: 123,00 zł

w tym 23% VAT

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z wybranego przez Ciebie filmu edukacyjnego - poznaj naszą obietnicę 3 korzyści NAJ:


Najkorzystniejsza cena Najkorzystniejsza cena

Nasz film to najkorzystniejsza kosztowo forma profesjonalnego szkolenia zawodowego – cena zakupu filmu jest niewygórowana, nie ma konieczności ponoszenia kosztów wyjazdu na miejsce szkolenia.

 

Najwygodniejszy odbior

Najwygodniejszy odbiór

Najwygodniejszy sposób na zdobycie wiedzy – film możesz oglądać w dowolnym momencie, na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), jeśli pojawią się pytania dotyczące korzystania z filmu, odpowiedzi w każdej chwili można znaleźć na naszej linii pomocy technicznej.

 

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza przekazywana przez doświadczonych ekspertów – nasz film to konkretne porady lekarzy praktyków, możliwe do zastosowania od razu w codziennej pracy.




Zobacz, czego dowiesz się z wybranego materiału:



Diagnostyka ultrasonograficzna układu rozrodczego trzody chlewnej zarówno przezskórna, jak i przezprostnicza jest bardzo pomocną nieinwazyjną metodą pozwalającą na lepsze zarządzanie wskaźnikami rozrodu, a także zdrowiem stada na fermie. Jest to szybka i skuteczna metoda pozwalająca w większości przypadków na trafną diagnostykę ciąży i jajników.

Kup pełny dostęp do filmu szkoleniowego, a zdobędziesz umiejętności pozwalające na:

  • wykonywanie badań układu rozrodczego z wykorzystaniem techniki USG,
  • wykonywania badań przezskórnych soną abdominalną,
  • wykonywanie badań przezprostniczych z wykorzystaniem sondy liniowej,
  • właściwą interpretację sonogramów jajników,
  • diagnostykę ciąży.

Prowadzący: dr n. wet. Bartosz Pawliński
Czas: 45 min 

dr n. wet. Bartosz Pawliński
Pracuje w Zakładzie Rozrodu Zwierząt, Andrologii i Biotechnologii Katedry Chorób Dużych Zwierząt z Kliniką WydziałuMedycyny Weterynaryjnej SGGW. W pracy klinicznej zajmuje się problematyką zaburzeń funkcjonowania układu rozrodczego u zwierząt gospodarskich oraz zdrowiem stada, a w ramach pracy naukowej – badaniem czynności skurczowej mięśniówki gładkiej jajowodów i macicy, a także rolą i znaczeniem białek ciążowych u zwierząt. Jest konsultantem merytorycznym czasopisma „Weterynaria w Terenie”.